Kde nás najdete?

Cestu  k chalupě najdete na serveru www.mapy.cz zde.  

Chalupa se nachází v katastru obce Horní Bečva v místní části Bučkové, č.p. 998. Dostanete se k nám z 15 km vzdáleného Rožnova pod Radhoštěm po silnici R 35. V zimních měsících se jezdí kolem přehrady a dále pak směr lyžařský areál Rališka. Doporučujeme zimní výbavu, popř. i sněhové řetězy. Cesta bývá prohrnutá, jen se někdy můžete v kopci potkat s protijedoucím autem. A to pak bývají těžké rozjezdy, když vám řidič jedoucí z kopce včas neuhne.

V letních měsících k nám dojedete i "spodní" cestou. Cca 200 m nad hotelem Valaška odbočíte z hlavní silnice doprava (u velkého dřevěného poutače na hotel Bečva), pojedete údolím kolem potoka a pak vás cesta po cca 500 m přivede k první odbočce vlevo (směr rekreační středisko Marta). Odbočíte vlevo, přejedete přes most a pak do prudkého kopce cca 300 m až k naší chalupě. V zimních měsících bývá tato trasa v tomto směru jednosměrná, proto použijte cestu kolem přehrady.

Můžete zkusit plánovač trasy od Google, který vás spolehlivě k chalupě dovede. Pozor jen na to, že spodní cesta tak, jak je popsána výše, je v zimě jednosměrná.

Každopádně doporučujeme přepnout si v Google maps zobrazení na režim "Earth" a prohlédnout si krásné kopcovité scenérie v okolí. 


Kontakt:

Šárka Hanáková
Bučkové 998
Horní Bečva
okr. Vsetín

tel: 604 166 527
chalupa@uhanaku.cz

IČO: 61600806


Comments