Rekonstrukce - Zima 2010

Rekonstrukce začala během krásných, skoro letních, dní v listopadu 2010. Potížemi s papírováním jsme ale ztratili dva týdny, které nám pak citelně chyběly, když sníh do hor konečně dorazil. Z původních plánů na "střecha bude do zimy", bohužel kvůli sněhu sešlo. Podařilo se alespoň poskládat krov a natáhnout lepenku.

Ještě než ale firma vůbec se střechou začala, objevili jsme další skryté nástrahy přicházející z říše hub. Kuchyňská stěna a pár trámů z jiných míst stavby muselo kvůli špatnému stavu pryč. Ty dny byly asi úplně nejhorší.

Naštěstí se počasí v listopadu opravdu překonávalo a tesaři z firmy odvedli krásnou práci.

V lednu roztál sníh, ale často pršelo. Nebylo příliš ideální počasí na pokrývání střechy. V místě, kde bude kuchyň se stihl vybetonovat základ a na něj postavit komín. Máme už i plány na stavbu krbu od pana Jakubka.

Podívejte se na více fotografií z té doby na našem webovém fotoalbu dole

Více fotek najdete na dalších stránkách pod následujícími odkazy...

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image