Kde nás najdete?

Chalupa se nachází v katastru obce Horní Bečva v místní části Bučkové, č.p. 998. Dostanete se k nám z 15 km vzdáleného Rožnova pod Radhoštěm po silnici R 35. V zimních měsících se jezdí kolem přehrady a dále pak směr lyžařský areál Rališka. Doporučujeme zimní výbavu, popř. i sněhové řetězy. Cesta bývá prohrnutá, jen se někdy můžete v kopci potkat s protijedoucím autem. A to pak bývají těžké rozjezdy, když vám řidič jedoucí z kopce včas neuhne.

V letních měsících k nám dojedete i "spodní" cestou. Cca 200 m nad hotelem Valaška odbočíte z hlavní silnice doprava (u radaru s měřením rychlosti), pojedete údolím kolem potoka a pak vás cesta po cca 700 m přivede k první odbočce vlevo (směr rekreační středisko Marta). Odbočíte vlevo, přejedete přes most a pak do prudkého kopce cca 400 m až k naší chalupě. V zimních měsících bývá tato trasa v tomto směru nesjízdná bez pohonu 4x4 nebo bez řetězů, proto použijte radějí mírnější cestu kolem přehrady a lomu.

Naše chalupa na stránkách mapy.cz:

Vlevo je "spodní" trasa od odbočky z hlavní cesty k nám; vpravo trasa kolem přehrady a lomu, která je lépe sjízdná při náročných sněhových podmínkách:

Můžete zkusit také plánovač trasy od Google:

Kontakt:

Šárka Hanáková
Bučkové 998
Horní Bečva 756 57
okr. Vsetín

tel: 604 166 527
chalupa@uhanaku.cz
IČO: 61600806