Patro

V patře jsou tři ložnice, romantická koupelna s vanou, samostatné WC a prostorný obývací pokoj s televizí. Ložnice jsou vybaveny radiátory, v obýváku, koupelně a WC je podlahové topení. V jednom z pokojů v patře je prostorný trezor pro bezpečné uschování cenných věcí, které s sebou nechcete brát na výlet nebo lyžování.

Virtuální prohlídka 1. patra.

Obývací pokoj - společenská místnost

V obývacím pokoji jsou dvě rozkládací sedačky, které jsou poměrně pohodlné i na spaní. Pokud je pro vás 13 pevných lůžek málo, dají se tedy pohovky použít jako 4 dodatečné přístýlky. Z okna je výhled na východní část zahrady s ohništěm a dětským hřištěm.

K vybavení patří televize se satelitním příjmačem, DVD a přehrávačem DivX filmů z USB zařízení. Přineste si své oblíbené filmy s sebou!

Dvoulůžkový pokoj "za komínem"

Když se dole v kuchyni topí v krbu, radiátor v tomto pokoji nemusíte vůbec zapínat. Pokojem prochází komín, který je po chvilce topení velmi příjemně teplý. Toto je nejmenší pokoj v patře. Z okna je výhled na zahradní posezení.

Třílůžkový pokoj

Jsou zde tři samostatné postele. Dvě z nich je možné přisunout k sobě a získat hezkou ložnici pro rodiče a jedno dítě. Tento pokoj je dost velký na to, aby se sem vešla také dětská postýlka. Z okna je výhled na zahradní posezení.

Romantický pokoj pro dva

Pokoj v patře s manželskou postelí a výhledem na les. 

Koupelna a samostatné WC

Koupelna s vanou a možností romantického nasvícení bodovými světly vestavěnými v obkladech. V zimním období je podlaha vytápěná. Během celého roku je k dispozici vyhřívaný žebřík pro rychlé vysušení ručníků nebo nahřátí pyžamka :-)  Romantiku podtrhuje výhled na les.