Přízemí

V přízemí se přes malou předsíň vstupuje do prostorné kuchyně s jídelnou, která může sloužit i jako příjemné posezení u kachlového krbu. Z kuchyně se vstupuje do malé "dřevěné" ložnice pro dva a do prostorného pokoje se čtyřmi lůžky. V přízemí je samostatné WC a koupelna se sprchovým koutem a dalším WC. V celém přízemí jsou valašské dřevěné překládané stropy s masivními trámy, které vytvářejí příjemný a útulný prostor.

Virtuální prohlídka přízemí

Kuchyně a posezení u kachlového krbu

Ač v klasické roubené dřevěnici, kuchyně je zcela moderní. K dispozici je velký dřez, dostatek úložného prostoru a nádobí pro 14 osob, lednička, myčka na nádobí, elektrická trouba a indukční varná deska. Samozřejmě nechybí drobné spotřebiče jako rychlovarná konvice, kávovar a touster. K jídelnímu stolu se pohodlně vejde 10 osob, s trochou skromnosti se tady najednou nají nebo jen ohřejí všichni.

Topení v kachlovém krbu zvládne každý i bez zkušeností. Krb si sám řídí otevírání klapek do komína pro nejlepší a co nejdelší spalování dřeva a decentním pípnutím vás upozorní, když je třeba přiložit.

Dvoulůžkový pokoj "za krbem"

Za krbem je útulný téměř celodřevěný pokoj s manželskou postelí a třemi okny s výhledem na zahradní posezení nebo dětské hřiště.

Čtyřlůžkový rodinný pokoj

Největší pokoj v chalupě, kam se pohodlně vejde rodina s dvěmi dětmi, popřípadě i s další dětskou postýlkou. 

Dětský koutek pod schody

K dispozici je několik her, knížek a dětských časopisů.

Koupelna s WC

Koupelna s velkým umyvadlem, sprchovým koutem a WC je vybavená topným žebříkem který je možné udržovat pěkně nahřátý i mimo topnou sezónu. V zimním období je celá koupelna vyhřívaná podlahovým topením. 

Samostatné WC

V samostatném WC je dost kvalitně odvětraného prostoru pro uložení turistické či lyžařské obuvi a je zde i teplovzdušný vysoušeč bot či rukavic.